Верифицированный профиль
3
Года опыта
2
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
21
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
348
Последний визит на сайт
4 дня назад

Аренда коммерческой недвижимости (6)

  • XHOUSE
    20 000 грн/мес
    488 грн/м²

    Сковороды ул., 4

    многофункциональное помещение
    41 м²
    1898 год постройки
    5 дней назад
    Оренда комерційної нерухомості по вулиці Сковороди 4. Здається приміщення площею 41 м² у чудовій локації — бічна вулиця Личаківська, район медінституту. Світле, зручне та універсальне приміщення ідеально підійде під: • магазин • офіс • аптеку • салон краси або студію Поруч активний пішохідний та автомобільний трафік, навчальні корпуси та житлові будинки — чудова можливість для розвитку вашого бізнесу. Зручний заїзд, прохідне місце, хороший потенціал для реклами та впізнаваності. Телефонуйте, щоб оглянути приміщення та обговорити деталі!
    Риелтор
  • XHOUSE
    800 $/мес
    9 $/м²

    Угорская ул., 12

    Відеотур ЖК Софиевка
    многофункциональное помещение
    94 м²
    2024 год постройки
    5 дней назад
    Комерційна нерухомість, перша здача.Зроблений ремонт, санвузол, кондиціонери.;Велике приміщення, є окрема кімната для кухні. Підходить для офісного приміщення чи магазину.
    Риелтор
  • XHOUSE
    600 $/мес
    15 $/м²

    Мосяжная ул., 2

    Відеотур
    многофункциональное помещение
    40 м²
    1868 год постройки
    5 дней назад
    Здається приміщення площею 40 м² — вул. площа Звенигородська, 5 Ціна: 15 $/м² Приміщення після повного якісного ремонту. Є все необхідне для комфортної роботи: • душова кабіна • пральна машина • санвузол • вивід води • бойлер • тепла підлога по всій площі • можливість встановлення кондиціонера • можливість облаштування невеликої кухні Ідеально підійде під невеликий офіс, салон краси, кабінет послуг та інші види діяльності. За додатковою інформацією — пишіть або телефонуйте.
    Риелтор
  • XHOUSE
    20 000 грн/мес
    488 грн/м²

    Сковороды ул., 7

    многофункциональное помещение
    41 м²
    1947 год постройки
    5 дней назад
    Оренда комерційного приміщення по вулиці Сковороди.Личаківський район Здається приміщення 41 м² у чудовій локації — бічна вулиця Личаківська, район медінституту, вулиця Сковороди. Світле, зручне та універсальне приміщення ідеально підійде під: • магазин • офіс • аптеку • салон краси або студію Поруч активний пішохідний та автомобільний трафік, навчальні корпуси та житлові будинки — чудова можливість для розвитку вашого бізнесу. Зручний заїзд, прохідне місце, хороший потенціал для реклами та впізнаваності. Телефонуйте, щоб оглянути приміщення та обговорити деталі!
    Риелтор
  • XHOUSE
    600 $/мес
    15 $/м²

    Звенигородская пл., 3

    многофункциональное помещение
    40 м²
    1871 год постройки
    1 нед. назад
    Риелтор
  • XHOUSE
    1 000 $/мес
    17 $/м²

    Стрийская ул., 115-Е

    многофункциональное помещение
    60 м²
    2021 год постройки
    1 нед. назад
    Оренда комерційного приміщення по вулиці Стрийська,Сихівський район. Приміщення новобудова, новий мікрорайон Євроремонт, кондиціонери, сан вузол,охорона-сигналізація, пожежна сигналізація, стіни 80см. , лед-освітлення Є всі комунікації крім газу Під будь-який вид діяльності. ціна договірна.